Witaj na zakupowe.info - Twoim źródle informacji o zakupach online! Nasza witryna oferuje kompleksowe przewodniki i recenzje produktów, które pomogą Ci dokonać najlepszych wyborów podczas zakupów online.

Znajdziesz tu szeroki wybór artykułów z różnych kategorii, takich jak elektronika, moda, dom i ogród, żywność i wiele więcej. Nasze artykuły zawierają szczegółowe informacje o produktach, ich funkcjach, zaletach i wadach, co pozwala Ci dokładnie poznać produkt przed dokonaniem zakupu.

Dodatkowo, na zakupowe.info znajdziesz porównania cen produktów w różnych sklepach internetowych, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasze porównania zawierają informacje o cenach, ofertach specjalnych i rabatach, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą ofertę na rynku.

Dla naszych stałych czytelników oferujemy wiele korzyści, takich jak dostęp do ekskluzywnych ofert i promocji, a także możliwość uczestniczenia w konkursach i wygrania nagród.

Przeglądając naszą witrynę, zyskasz pewność, że Twój zakup będzie trafionym wyborem. Dzięki naszym artykułom i porównaniom, zyskasz wiedzę, którą możesz wykorzystać podczas zakupów online.

Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i ofertami w świecie zakupów online!

albo

ZBIGNIEW GOTTER

ZAKŁAD ŚLUSARSKI

ZALESIE WIELKIE 50B

63-740 KOBYLIN
REGON: 410002504
NIP: 699-000-02-60

Poziom zadowolenia klientów: 100,00%

Informacje podstawowe:

Firma ZAKŁAD ŚLUSARSKI, której właściciel to ZBIGNIEW GOTTER, ma siedzibę zlokalizowaną pod adresem: ZALESIE WIELKIE 50B, 63-740 Kobylin, powiat krotoszyński, województwo wielkopolskie. numer 17 na Ul. Krotoszyńska należy także do lokalizacji pochodzących od kodu pocztowego 63-740.

Opinie o działalności:

 • [ok]: WSZYSTKO W PORZĄDKU SZCZERZE POLECAM
 • [ok]: Wszystko ok, towar zgodny z opisem
 • [ok]: Towar zgodny z opisem szybka realizacja zamówienia .POLECAM
 • [ok]: polecam
 • [ok]: Doskonała współpraca i kontakt. Polecam!
 • [ok]: POLECAM!!!!!!!!!!
 • [ok]: Bardzo polecam
 • [ok]: Wszytsko zgodnie z opisem polecam !!!
 • [ok]: polecam sprzedawce szybka wysylka i mila obsluga
 • [ok]: Szybko i sprawnie!! Polecam!!
 • [ok]: Ok

Inne w tym regionie (5+):

 • Małgorzata Podgórska-Baszyńska

  PPHU Agnes

  Firma PPHU Agnes ma swoją siedzibę w lokalizacji Rębiechowska 28. Miejscowość, w której jest zarejestrowana, to Kobylin, woj. wielkopolskie. Kod pocztowy siedziby tej firmy to 63-740, który mieści się w powiecie: krotoszyński. Twoją uwagę mogą przykuć również inne lokalizacje w pobliżu, np. numer 17, Ul. Krotoszyńska.

  Rębiechowska 28, 63-740 Kobylin

 • ZAKŁAD MECHANICZNY GOTTER SP. Z O.O.

  Zalesie Wielki 50C

  Firma ZAKŁAD MECHANICZNY GOTTER SP. Z O.O., której właścicielem jest ZAKŁAD MECHANICZNY GOTTER SP. Z O.O., ma siedzibę na Zalesie Wielki 50C, 63-740 Kobylin, powiat krotoszyński, woj. wielkopolskie. Inne adresy o tym kodzie pocztowym to chociażby numer 17 w w/w miejscu.

  63-740 Kobylin, REGON: 410307528

 • Marcin Kempa

  Baron-Plants

  Siedziba firmy Baron-Plants mieści się na Łagiewniki 24 w miejscowości Kobylin, województwo wielkopolskie, powiat krotoszyński. Właścicielem firmy Baron-Plants jest Marcin Kempa. Kod pocztowy 63-740 obejmuje także numer 17, Ul. Krotoszyńska.

  Łagiewniki 24, 63-740 Kobylin

  Społeczność o działalności: Przesyłka szybka. Sadzonki ok. Paczka dobrze zabezpieczona. Polecam. * wysyłka błyskawiczna, sadzonki zdrowe, silne, paletka bezpiecznie zapakowana, polecam!!! * Super sadzonki polecam

  Firma sprzedaje: Ostróżka trwała sadzonka/kłącze mix niebieska

 • Iwona van Alem

  FHU LIK

  Firma FHU LIK ma swoją siedzibę w lokalizacji Starkówiec 12. Miejscowość, w której jest zarejestrowana, to Kobylin, woj. wielkopolskie. Kod pocztowy siedziby tej firmy to 63-740, który mieści się w powiecie: krotoszyński. Twoją uwagę mogą przykuć również inne lokalizacje w pobliżu, np. numer 17, Ul. Krotoszyńska.

  Starkówiec 12, 63-740 Kobylin

 • Edward Nowak

  Gospodarstwo Rolne Edward Nowak

  Edward Nowak jest właścicielem firmy Gospodarstwo Rolne Edward Nowak. Firma Gospodarstwo Rolne Edward Nowak jest zarejestrowana pod adresem Kuklinów 39, 63-740 Kobylin, powiat krotoszyński, województwo wielkopolskie. Inne adresy o tym kodzie pocztowym to numer 17 na Ul. Krotoszyńska.

  Kuklinów 39, 63-740 Kobylin

Za mało wyników? Szukaj kodu pocztowego 63-740