Witaj na zakupowe.info - Twoim źródle informacji o zakupach online! Nasza witryna oferuje kompleksowe przewodniki i recenzje produktów, które pomogą Ci dokonać najlepszych wyborów podczas zakupów online.

Znajdziesz tu szeroki wybór artykułów z różnych kategorii, takich jak elektronika, moda, dom i ogród, żywność i wiele więcej. Nasze artykuły zawierają szczegółowe informacje o produktach, ich funkcjach, zaletach i wadach, co pozwala Ci dokładnie poznać produkt przed dokonaniem zakupu.

Dodatkowo, na zakupowe.info znajdziesz porównania cen produktów w różnych sklepach internetowych, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasze porównania zawierają informacje o cenach, ofertach specjalnych i rabatach, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą ofertę na rynku.

Dla naszych stałych czytelników oferujemy wiele korzyści, takich jak dostęp do ekskluzywnych ofert i promocji, a także możliwość uczestniczenia w konkursach i wygrania nagród.

Przeglądając naszą witrynę, zyskasz pewność, że Twój zakup będzie trafionym wyborem. Dzięki naszym artykułom i porównaniom, zyskasz wiedzę, którą możesz wykorzystać podczas zakupów online.

Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i ofertami w świecie zakupów online!

albo

Teresa Kępa

AUTO-KEMES

WĄSKA 3

41-908 BYTOM
REGON: 243676806
NIP: 222-045-31-76

Poziom zadowolenia klientów: 100,00%

Informacje podstawowe:

Firma AUTO-KEMES swoją siedzibę ma w lokalizacji WĄSKA 3. Jej właścicielem jest Teresa Kępa.

Inne w tym regionie (5+):

 • Krzysztof Feliksik

  PHU Felixcom Krzysztof Feliksik

  Siedziba firmy PHU Felixcom Krzysztof Feliksik, której właściciel to Krzysztof Feliksik, znajduje się w miejscowości na Plac Słoneczny 2, kod pocztowy , powiat , województwo . Adresy o tym samym kodzie pocztowym to przkładowo .

  Plac Słoneczny 2/6, 41-908 Bytom

 • Zbigniew Baster

  BASCOMP

  Siedziba firmy BASCOMP, której właścicielem jest Zbigniew Baster, znajduje się pod adresem Reptowska 49, , powiat , województwo . Ten kod pocztowy obejmuje także na Reptowska 49.

  Reptowska 49/10, 41-908 Bytom

  Społeczność o działalności: obsługa klienta The best! * Dziękuję :) * ok * GEMBIRD ZEW. STACJA DYSKIETEK FDD USB * bateria miała być pasująca do a-100 a jest d..pa na zewnątrz to samo ale gniazdo styków inne wolna przestrzeń w gnieździe na bolec plastikowy z odwrotnej strony czyli kasa wywalona w błoto koszt zwrotu wyniósł by 1/3 ceny baterii więc nie zgłaszałem reklamacji .tak więc opis do czego jest bateria jest g..wno wart

  Firma sprzedaje: Oryginalny dvdrw zewnĘtrzny usb hp nagrywarka slim | Dvdrw zewnĘtrzna usb acer lenovo asus nagrywarka | Dysk twardy hdd sata 500gb laptopa dell hp asus | Dvdrw zewnĘtrzny usbc asus zen msi acer nagrywarka | Oryginalny dvdrw zewnĘtrzny usb dell nagrywarka

 • Krzysztof Stępien

  ST-CHEM

  Firma ST-CHEM, której właściciel to Krzysztof Stępien, ma siedzibę zlokalizowaną pod adresem: Nowa 27a, , powiat , województwo . na Nowa 27a należy także do lokalizacji pochodzących od kodu pocztowego .

  Nowa 27a/2, 41-908 Bytom

  Firma sprzedaje: Sód metaliczny 1kg | Sód metal 1 kg

 • Paweł Kośmider

  P.P.U.H DIV Paweł Kośmider

  Siedziba firmy P.P.U.H DIV Paweł Kośmider znajduje się na Felińskiego 139 w miejscowości , kod pocztowy , powiat , województwo . Właścicielem firmy P.P.U.H DIV Paweł Kośmider jest Paweł Kośmider. Kod pocztowy mają też: .

  Felińskiego 139/8, 41-908 Bytom

 • Auto-Turbus sp. z o.o.

  41-908 Bytom ul.Racjonalizatorów 52

  Firma Auto-Turbus sp. z o.o. ma siedzibę zarejestrowaną w miejscowości pod adresem 41-908 Bytom ul.Racjonalizatorów 52, , , . Właściciel firmy to Auto-Turbus sp. z o.o.. Inne adresy pod tym kodem pocztowym to na 41-908 Bytom ul.Racjonalizatorów 52.

  41-908 Bytom, REGON: 272317074

Za mało wyników? Szukaj kodu pocztowego 41-908