Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1
62-050 Sowiniec
NIP7773250369 REGON300814087
ESEdukacja, sport i rozrywka także UFUsługi dla firm ABArtykuły dla biur i wyposażenie biurowe BUBudownictwo, usługi i materiały budowlane SUSurowce i półprodukty DODom i ogród ENEnergia, paliwa, media ITIT i telekomunikacja LOLogistyka, spedycja, transport MKMarketing, reklama i PR MAMaszyny i utrzymanie ciągłości produkcji MEMedycyna, farmacja i kosmetyki PJPojazdy i środki transportu NRNieruchomości i usługi powiązane ODOdpady i surowce wtórne PSPrzemysł spożywczy RORolnictwo, hodowla i uprawa AGRTV i AGD HAHandel UBUbrania, obuwie, galanteria, biżuteria
To Twoja firma? Popraw dane albo usuń profil. Bez opłat.
Dane rejestrowe
Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7773250369
300814087
1, 62-050 Sowiniec
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
52.237509, 16.881431
Nie mamy jeszcze danych kontaktowych tej firmy (telefonu, e-maila ani strony WWW). To Twoja firma? Dodaj kontakt
Najbliżej tego adresu
W promieniu 5 km pokazujemy 534 firmy z wiarygodnymi współrzędnymi.
- Dziesiąta ‑ Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo‑akcyjnaten sam punkt
1, 62-050 Sowiniec
- Ósma ‑ Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo‑akcyjnaten sam punkt
1, 62-050 Sowiniec
- Jedenasta ‑ Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo‑akcyjnaten sam punkt
1, 62-050 Sowiniec
- Stowarzyszenie Sowiniec Polo Clubten sam punkt
1, 62-050 Sowiniec
- Ekspansja ‑ Sowiniec Group sp. z o.o.spółka komandytowaten sam punkt
1, 62-050 Sowiniec
- Piąta ‑ Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo‑akcyjnaten sam punkt
1, 62-050 Sowiniec
Firmy w pobliżu w mieście Sowiniec Wszystkie firmy: Sowiniec
Pod tym samym adresem 12 firm
Pod tym samym dokładnym adresem znaleziono 12 firm.
Szósta ‑ Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjna
Jedenasta ‑ Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjna
Ekspansja ‑ Sowiniec Group sp. z o.o.spółka komandytowa
Wszystkie firmy pod tym adresem
Ta sama ulica 12 firm
Na tej samej ulicy pokazujemy 12 firm z danymi adresowymi.
Podobne firmy w okolicy
Podobieństwo wynika z tej samej kategorii i odległości od adresu. Podstawa: Edukacja, sport i rozrywka. Znak to branża główna każdej firmy.
-
ES Stowarzyszenie Sowiniec Polo Clubten sam punkt
kategoria Aleo
-
UF Siódma ‑ Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo‑akcyjnaten sam punkt
kategoria Aleo
-
ES Atut Place Zabaw spółka z ograniczoną odpowiedzialnością1.36 km
kategoria Aleo
-
BU Syngrass spółka z ograniczoną odpowiedzialnością1.47 km
kategoria Aleo
-
ES JM3T Sport spółka z ograniczoną odpowiedzialnością1.61 km
kategoria Aleo
-
LO "WTŁ" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością1.99 km
kategoria Aleo
Opis
Sprawdź adres, mapę dojazdu, NIP i REGON dla Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Sowiniec. Zweryfikuj aktualność danych przed kontaktem. Lokalizacja: 1, 62-050 Sowiniec. Kanały kontaktu nie są widoczne w tym rekordzie. Dane rejestrowe: NIP 7773250369, REGON 300814087. Przed decyzją porównaj dane z profilu z co najmniej jednym źródłem zewnętrznym. Sprawdź mapę dojazdu, firmy w pobliżu i aktualny profil w Zakupowe.info.
Kategorie źródłowe
Edukacja, sport i rozrywka (główna) Usługi dla firm (główna) Artykuły dla biur i wyposażenie biurowe Budownictwo, usługi i materiały budowlane Chemia Dom i ogród Doradztwo biznesowe Energia, paliwa, media Finanse Górnictwo i budownictwo Inne (kategoria ogólna) Instalacje rurociągowe i sieci rozdzielcze IT i telekomunikacja Leasing Logistyka, spedycja, transport Marketing, reklama i PR Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Meble Medycyna, farmacja i kosmetyki Motocykle Nieruchomości i usługi powiązane Odpady i surowce wtórne Pojazdy i środki transportu Pozostałe (kategoria ogólna) Przemysł spożywczy Realizacja projektów budowlanych Rolnictwo, hodowla i uprawa RTV i AGD Samochody osobowe Sklepy internetowe Sprzedaż detaliczna Sprzedaż hurtowa Surowce i półprodukty Ubrania, obuwie, galanteria, biżuteria Usługi najmu i zarządzania nieruchomości Usługi tworzenia oprogramowania i aplikacji
Kategorie pochodzą z danych źródłowych Aleo. Nie są oficjalnym PKD ani rankingiem jakości usług.
Powiązane wyszukiwania
Firmy w mieście SowiniecFirmy pod adresem 1, 62-050 SowiniecFirmy z branży Edukacja, sport i rozrywkaSzukaj firm w pobliżuKatalog miast i lokalizacjiJak oceniamy wiarygodność profili
Profile firm do porównania
Sprawdź pobliskie lub lokalne profile, żeby porównać adres, lokalizację i zakres danych.
- Szósta ‑ Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo‑akcyjna
Profil firmy z miasta Sowiniec
- Jedenasta ‑ Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo‑akcyjna
Profil firmy z miasta Sowiniec
- Ekspansja ‑ Sowiniec Group sp. z o.o.spółka komandytowa
Profil firmy z miasta Sowiniec
- Piąta ‑ Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo‑akcyjna
Profil firmy z miasta Sowiniec
- Trzecia ‑ Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo‑akcyjna
Profil firmy z miasta Sowiniec
- Ósma ‑ Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo‑akcyjna
Profil firmy z miasta Sowiniec
- Czwarta ‑ Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo‑akcyjna
Profil firmy z miasta Sowiniec
- Dziesiąta ‑ Sowiniec Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo‑akcyjna
Profil firmy z miasta Sowiniec
To Twoja firma?
Poprawka i usunięcie profilu są bezpłatne. W innej sprawie też możesz tu napisać.
Dostaliśmy zgłoszenie
.
Odpowiedź nie przyszła? Zajrzyj do folderu spam albo napisz na [email protected] i wklej adres tego profilu.
Sprawdź w Google Metodologia i źródła danych
Dane profilu: nazwa, adres, dostępne kanały kontaktu, jeśli rekord je zawiera, oraz dane rejestrowe. Opis powstaje automatycznie z pól rekordu.