Aktualny rozwój sytuacji w Polsce i na Świecie: korona-wirus.org.pl
Nasz serwis utrzymuje się wyłącznie z reklam wyświetlanych Użytkownikom. Ludziom takim jak Ty!
Prosimy więc o nieblokowanie reklam na naszej stronie. Jeśli chcesz korzystać z naszych treści - prosimy wyłącz AdBlocka. Dziękujemy!
albo

PremiumLUX Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.

Bartycka 116

00-716 Warszawa

REGON: 147197046
NIP: 521-367-01-64
KRS: 0000505889

Informacje podstawowe:

Siedziba firmy PremiumLUX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K. znajduje się w mieście Warszawa (Mokotów), w regionie numery od 1 do końca obie strony. Jest to województwo mazowieckie, a powiat m. st. Warszawa. Właścicielem firmy jest PremiumLUX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.. Lokalizacje z tego regionu (kod pocztowy 00-716), które mogą być przydatne, to Bartycka.

Inne w tym regionie (5+):

 • Ceramizer Sp. z o.o.

  ul. Bartycka 116

  Firma Ceramizer Sp. z o.o., której właściciel to Ceramizer Sp. z o.o., ma siedzibę zlokalizowaną pod adresem: ul. Bartycka 116, 00-716 Warszawa (Mokotów), powiat m. st. Warszawa, województwo mazowieckie. numery od 1 do końca obie strony na Bartycka należy także do lokalizacji pochodzących od kodu pocztowego 00-716.

  00-716 Warszawa, REGON: 101054667

 • Agnieszka Łupkowska

  Harvialand Agnieszka Łupkowska

  Firma Harvialand Agnieszka Łupkowska ma siedzibę pod adresem Bartycka 175, paw. J, 00-716 Warszawa (Mokotów), powiat m. st. Warszawa, województwo mazowieckie. Właściciel firmy Harvialand Agnieszka Łupkowska to Agnieszka Łupkowska. Ten sam kod pocztowy posiadają numery od 1 do końca obie strony na Bartycka.

  Bartycka 175, paw. J, 00-716 Warszawa

  Społeczność o działalności: SZybko,sprawnie,polecam. * super * Wszystko sprawnie miło i szybko bez żadnych problemów - POLECAM! * Super sprzedawca, extra towar i bardzo szybka wysyłka!! * Aromaty okazały się nie tak intensywne jak można się spodziewać po koncentratach i do tego fińskich. Powstał mały problem.Po kontakcie ze sprzedającym udało się problem rozwiązać i sprzedający zaproponował układ tak by obydwie strony były zadowolone. Bardzo profesjonalne podejście do kupującego i widać , że firmie zależy na stałym i zadowolonym kliencie. Bardzo miła obsługa. Polecam.

  Firma sprzedaje: Sauna harvia lampa do sauny | Sauna piec opalany drewnem stoveman 13 do sauny | Sauna wiaderko drewniane 3l do sauny | Sauna nawilŻacz powietrza harvia duch sauny | Sauna harvia chochla brzoza do sauny

 • ROBERT ZAMORA

  Hydro-Box Robert Zamora

  Siedziba firmy Hydro-Box Robert Zamora, której właścicielem jest ROBERT ZAMORA, znajduje się pod adresem Bartycka 26 pawilon 29 R, 00-716 Warszawa (Mokotów), powiat m. st. Warszawa, województwo mazowieckie. Ten kod pocztowy obejmuje także numery od 1 do końca obie strony na Bartycka.

  Bartycka 26 pawilon 29 R, 00-716 WARSZAWA

  Społeczność o działalności: Bateria jak w opisie szybka wysyłka Polecam * Wszystko zgodne z opisem, szybka bezpieczna wysyłka. POLECAM * POLECAM,super,szybko ,sprawnie * POLECAM! Towar zgodny z opisem, szybka dostawa, bieżące informacje o stanie realizacji zamówienia. POLECAM * Wszystko sprawnie i zgodnie z opisem. Dziękuję i polecam.

  Firma sprzedaje: Paffoni stick zestaw podtynkowy do kabiny 20 | Victory spa wanna ecstasy 180x80 + nowy system 2 ! | Hansgrohe zestaw podtynkowy z kaskadĄ i hydromasaŻ | Excellent keria bateria wannowa podtnkowa | Paffoni stick zestaw podtynkowy do kabiny 40

 • Kazimierz Tkaczyk

  Drawar Phu

  Firma Drawar Phu ma siedzibę na Bartycka 175 paw. E. Zarejestrowana jest w mieście Warszawa (Mokotów), województwo mazowieckie, powiat m. st. Warszawa, kod pocztowy 00-716. Właściciel firmy to Kazimierz Tkaczyk. Inne adresy pod tym kodem pocztowym to przkładowo numery od 1 do końca obie strony.

  Bartycka 175 paw. E, 00-716 Warszawa

 • Andrzej Zgudka

  Europol Andrzej Zgudka

  Firma Europol Andrzej Zgudka ma siedzibę zarejestrowaną w miejscowości Warszawa (Mokotów) pod adresem Bartycka 26, m. st. Warszawa, mazowieckie, 00-716. Właściciel firmy to Andrzej Zgudka. Inne adresy pod tym kodem pocztowym to numery od 1 do końca obie strony na Bartycka.

  Bartycka 26 / 16a / 913, 00-716 Warszawa

Za mało wyników? Szukaj kodu pocztowego 00-716