Witaj na zakupowe.info - Twoim źródle informacji o zakupach online! Nasza witryna oferuje kompleksowe przewodniki i recenzje produktów, które pomogą Ci dokonać najlepszych wyborów podczas zakupów online.

Znajdziesz tu szeroki wybór artykułów z różnych kategorii, takich jak elektronika, moda, dom i ogród, żywność i wiele więcej. Nasze artykuły zawierają szczegółowe informacje o produktach, ich funkcjach, zaletach i wadach, co pozwala Ci dokładnie poznać produkt przed dokonaniem zakupu.

Dodatkowo, na zakupowe.info znajdziesz porównania cen produktów w różnych sklepach internetowych, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasze porównania zawierają informacje o cenach, ofertach specjalnych i rabatach, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą ofertę na rynku.

Dla naszych stałych czytelników oferujemy wiele korzyści, takich jak dostęp do ekskluzywnych ofert i promocji, a także możliwość uczestniczenia w konkursach i wygrania nagród.

Przeglądając naszą witrynę, zyskasz pewność, że Twój zakup będzie trafionym wyborem. Dzięki naszym artykułom i porównaniom, zyskasz wiedzę, którą możesz wykorzystać podczas zakupów online.

Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i ofertami w świecie zakupów online!

albo

PIOTR JANECKI

PUH MIX Piotr Janecki

Kazimierza Pułaskiego 23

60-607 Poznań
REGON: 630384903
NIP: 972-005-85-29

Informacje podstawowe:

Firma PUH MIX Piotr Janecki ma swoją siedzibę w lokalizacji Kazimierza Pułaskiego 23. Miejscowość, w której jest zarejestrowana, to Poznań (Poznań-Jeżyce), woj. wielkopolskie. Kod pocztowy siedziby tej firmy to 60-607, który mieści się w powiecie: m. Poznań. Twoją uwagę mogą przykuć również inne lokalizacje w pobliżu, np. numery od 1 do końca obie strony, Pułaskiego Kazimierza.

Inne w tym regionie (0):

Nie tego szukasz? Nic straconego! Inne losowe firmy (5):

 • Adam Kąpielewski

  Reklama Wizualna SZiR - Adam Kąpielewski

  Firma Reklama Wizualna SZiR - Adam Kąpielewski ma siedzibę pod adresem Człuchowska 25, 60-607 Poznań (Poznań-Jeżyce), powiat m. Poznań, województwo wielkopolskie. Właściciel firmy Reklama Wizualna SZiR - Adam Kąpielewski to Adam Kąpielewski. Ten sam kod pocztowy posiadają numery od 1 do końca obie strony na Pułaskiego Kazimierza.

  Człuchowska 25, 01-360 Warszawa

 • Karolina Adamiak

  Lindsey Poland

  Firma Lindsey Poland ma siedzibę zarejestrowaną w miejscowości Poznań (Poznań-Jeżyce) pod adresem Kamienna 6a, m. Poznań, wielkopolskie, 60-607. Właściciel firmy to Karolina Adamiak. Inne adresy pod tym kodem pocztowym to numery od 1 do końca obie strony na Pułaskiego Kazimierza.

  Kamienna 6a, 63-400 Ostrów Wielkopolski

 • AURUM FILM BODZAK HICKINBOTHAM SPÓŁKA JAWNA

  Niecała 15 lok. U4

  Siedzibą firmy AURUM FILM BODZAK HICKINBOTHAM SPÓŁKA JAWNA, której właściciel to AURUM FILM BODZAK HICKINBOTHAM SPÓŁKA JAWNA, jest miejscowość Poznań (Poznań-Jeżyce). Dokładny adres firmy AURUM FILM BODZAK HICKINBOTHAM SPÓŁKA JAWNA to Niecała 15 lok. U4, 60-607 Poznań (Poznań-Jeżyce), powiat m. Poznań, województwo wielkopolskie. Kod pocztowy 60-607 obejmuje numery od 1 do końca obie strony na Pułaskiego Kazimierza.

  20-080 Lublin, REGON: 432718438

  Społeczność o działalności: Sprzedający wyczerpująco odpowiadał na pytania zadawane w mailach, w ekspresowym tempie nadał przesyłkę. Kamerka zgodna z opisem, bardzo dobrze zabezpieczona w przesyłce, mimo że używana wygląda jak nowa, wszystkie akcesoria sprawne. Atrakcyjna cena, pomocny sprzedający. POLECAM.

  Firma sprzedaje: Monitor tvlogic lvm-074w | Statyw kamerowy vinten vision 100 (komplet) | Karta pamięci do kamer sony axs-512s24 | Sony axs-r5 raw | Czytnik kart sony axs-cr1

 • F.U.H. „Nowak” Marcin i Aneta Nowak S.J.

  Sportowa 11a

  F.U.H. „Nowak” Marcin i Aneta Nowak S.J. jest właścicielem firmy F.U.H. „Nowak” Marcin i Aneta Nowak S.J.. Firma F.U.H. „Nowak” Marcin i Aneta Nowak S.J. jest zarejestrowana pod adresem Sportowa 11a, 60-607 Poznań (Poznań-Jeżyce), powiat m. Poznań, województwo wielkopolskie. Inne adresy o tym kodzie pocztowym to numery od 1 do końca obie strony na Pułaskiego Kazimierza.

  48-220 Łącznik, REGON: 160053274

  Firma sprzedaje: Opony zimowe | Nagrzewnica volcano vr mini | Odkurzacz przemysłowy pulmann t 6000

 • Sandra Radyna - Siewińska

  MANIERA

  Firma MANIERA, której właściciel to Sandra Radyna - Siewińska, jest zarejestrowana pod adresem Krasińskiego 1, Poznań (Poznań-Jeżyce), kod pocztowy 60-607, województwo wielkopolskie, powiat m. Poznań. Adresy o tym samym kodzie pocztowym to np. numery od 1 do końca obie strony.

  Krasińskiego 1, 76-200 Słupsk

  Społeczność o działalności: nie otrzymałam towaru zakupionego miesiąc temu. Telefon jest wyłączony, na e-maile brak odpowiedzi.