Witaj na zakupowe.info - Twoim źródle informacji o zakupach online! Nasza witryna oferuje kompleksowe przewodniki i recenzje produktów, które pomogą Ci dokonać najlepszych wyborów podczas zakupów online.

Znajdziesz tu szeroki wybór artykułów z różnych kategorii, takich jak elektronika, moda, dom i ogród, żywność i wiele więcej. Nasze artykuły zawierają szczegółowe informacje o produktach, ich funkcjach, zaletach i wadach, co pozwala Ci dokładnie poznać produkt przed dokonaniem zakupu.

Dodatkowo, na zakupowe.info znajdziesz porównania cen produktów w różnych sklepach internetowych, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasze porównania zawierają informacje o cenach, ofertach specjalnych i rabatach, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą ofertę na rynku.

Dla naszych stałych czytelników oferujemy wiele korzyści, takich jak dostęp do ekskluzywnych ofert i promocji, a także możliwość uczestniczenia w konkursach i wygrania nagród.

Przeglądając naszą witrynę, zyskasz pewność, że Twój zakup będzie trafionym wyborem. Dzięki naszym artykułom i porównaniom, zyskasz wiedzę, którą możesz wykorzystać podczas zakupów online.

Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i ofertami w świecie zakupów online!

albo

Maciej Antczak

MaterBruk

os.:Powstan Narodowych 48/1

61-216 Poznan
REGON: 300322906
NIP: 782-232-26-96

Informacje podstawowe:

Maciej Antczak to właściciel firmy MaterBruk, której siedziba znajduje się w miejscowości Poznań (Poznań-Nowe Miasto). Dokładne dane adresowe firmy MaterBruk to: os.:Powstan Narodowych 48, 61-216 Poznań (Poznań-Nowe Miasto), powiat m. Poznań, województwo wielkopolskie. Kod pocztowy 61-216 mają również: numery od 39 do 61 obie strony na Os. Powstań Narodowych.

Inne w tym regionie (4):

 • Justyna Florczak

  DACROXA

  Siedzibą firmy DACROXA jest lokal znajdujący się na Os.Powstań Narodowych 47, 61-216 Poznań (Poznań-Nowe Miasto), powiat m. Poznań, województwo wielkopolskie. Właściciel firmy DACROXA to Justyna Florczak. Kod pocztowy 61-216 obejmuje numery od 39 do 61 obie strony.

  Os.Powstań Narodowych 47/4, 61-216 Poznań

  Społeczność o działalności: Brak słów na takie zachowanie, w opisie był wymieniony kolor biały, po zakupie prosiłam o kolor biały i że pokryje sama przesyłkę kurierską bo zalezy mi na czasie. Okazało się, że białego nie ma i nie nadadzą kurierem. Ddoatkowo obsługa była bardzo nie miła i w efekcie wystąpiłam o odstąpienie od umowy zanim nadali towar. Oczywiście zignorowali mojego maila i nadali wybrany losowo obrus pocztą. Obrus nigdy nie dotarł a pieniądze nie zostały zwrócone ani wyjasniony zakup to 100% NEGATYW!! * POLECAM * Nie polecam tego sprzedawcy. Nieuczciwy sprzedawca. * Jak zawsze dobre materiały i wysoka jakość wykonania! Polecam! * Piatka

  Firma sprzedaje: Bieżnik 40x145 bieżniki obrus na stół zebra czarny | Poszewka na poduszkĘ 40x40 poszewki wzór kwiaty | Bieżnik bieżniki 40x145 cm obrus podkładka kwiaty | Bieżnik obrus bieżniki 35x135 na stół turkusowy | Bieżnik 40x135 bieżniki bawełna obrus rÓŻe kwiaty

 • Małgorzata Czarnecka

  Żakotel Małgorzata Czarnecka

  Siedzibą firmy Żakotel Małgorzata Czarnecka jest lokal znajdujący się na Os. Powstań Narodowych 54, 61-216 Poznań (Poznań-Nowe Miasto), powiat m. Poznań, województwo wielkopolskie. Właściciel firmy Żakotel Małgorzata Czarnecka to Małgorzata Czarnecka. Kod pocztowy 61-216 obejmuje numery od 39 do 61 obie strony.

  Os. Powstań Narodowych 54/12, 61-216 Poznań

 • Justyna Florczak

  DACROXA Justyna Florczak

  Justyna Florczak jest właścicielem firmy DACROXA Justyna Florczak. Firma DACROXA Justyna Florczak jest zarejestrowana pod adresem Osiedle Powstań Narodowych 47, 61-216 Poznań (Poznań-Nowe Miasto), powiat m. Poznań, województwo wielkopolskie. Inne adresy o tym kodzie pocztowym to numery od 39 do 61 obie strony na Os. Powstań Narodowych.

  Osiedle Powstań Narodowych 47/4, 61-216 Poznań

  Społeczność o działalności: Przedmioty zgodne z opisem. Dostawa zgodna z deklaracją. Polecam * polecam * Polecam! * Dobry kontakt, expresowa wysyłka a guziki super!! Dziekuje i Polecam! * Ekspresowa dostawa, polecam!

  Firma sprzedaje: WstĄŻka rypsowa tasiemka taŚma 10mm czerwona | WstĄŻka rypsowa tasiemka taŚma 25 mm biaŁa | WstĄŻka rypsowa tasiemka przeszywana 16 mm biaŁa | Guma/gumka elastyczna dziana tkana 20mm rÓŻowa | Guziki kokardka zŁoto guzik guziczki 11mm 2 sztuki

 • SOPIMUS SP.Z O.O.

  OS.POWSTAŃ NARODOWYCH 41-4

  SOPIMUS SP.Z O.O. jest właścicielem firmy SOPIMUS SP.Z O.O.. Firma SOPIMUS SP.Z O.O. jest zarejestrowana pod adresem OS.POWSTAŃ NARODOWYCH 41-4, 61-216 Poznań (Poznań-Nowe Miasto), powiat m. Poznań, województwo wielkopolskie. Inne adresy o tym kodzie pocztowym to numery od 39 do 61 obie strony na Os. Powstań Narodowych.

  61-216 POZNAŃ, REGON: 362095922