Ty również możesz pomóc: pomagamukrainie.gov.pl
albo

Katarzyna Piwowarczyk

ApD

Turystyczna 74

26-050 Zagnańsk
REGON: 260570575
NIP: 657-256-37-01

Informacje podstawowe:

Siedziba firmy ApD znajduje się w mieście Zagnańsk, w regionie numer 8a. Jest to województwo świętokrzyskie, a powiat kielecki. Właścicielem firmy jest Katarzyna Piwowarczyk. Lokalizacje z tego regionu (kod pocztowy 26-050), które mogą być przydatne, to Ul. Spacerowa.

Inne w tym regionie (5+):

 • Grzegorz Chłopek

  ComData

  Grzegorz Chłopek to właściciel firmy ComData, której siedziba znajduje się w miejscowości Zagnańsk. Dokładne dane adresowe firmy ComData to: Przemysłowa 13, 26-050 Zagnańsk, powiat kielecki, województwo świętokrzyskie. Kod pocztowy 26-050 mają również: numer 8a na Ul. Spacerowa.

  Przemysłowa 13/1, 26-050 Zagnańsk

  Społeczność o działalności: Solar na prawdę działa bardzo dobrze! Przy dobrym nasłonecznieniu ładuje, jak ładowarka sieciowa. Nic gorzej. Polecam sparować z powerbankiem i mamy ładowanie w dzień, czy w nocy. Polecam gadżet, jak i sprzedającego! * wszystko ok.polecam sprzedającego. * Wszystko OK. Polecam * Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Bardzo szybka wysyłka. Towar sprawny, zgodny z opisem. Zdecydowanie polecam :)

  Firma sprzedaje: Oppo a31 cph2915 64gb ds fabrycznie opakowany fv | Pakiet adobe cc creative cloud all apps na 1 rok | Oppo a31 cph2915 64gb ds nowy fv | Pakiet adobe cc creative cloud all apps na 1 mies.

 • Jakub Wiśniewski

  P.H.U. Jakub Wiśniewski

  Firma P.H.U. Jakub Wiśniewski, której właścicielem jest Jakub Wiśniewski, ma siedzibę zarejestrowaną na Słoneczna 8 w miejscowości Zagnańsk, kod pocztowy 26-050. Pozostałe dane o lokalizacji siedziby firmy P.H.U. Jakub Wiśniewski to: województwo świętokrzyskie, powiat kielecki. Ten sam kod pocztowy obejmuje numer 8a na Ul. Spacerowa.

  Słoneczna 8, 26-050 Zagnańsk

  Społeczność o działalności: polecam * Świetna obsługa, super kontakt ze sprzedającym. Turbo-szybka przesyłka. Produkt zgodny z opisem. Polecam sprzedającego w 100% * wszystko idealnie * Bardzo szybka dostawa, towar zgodny z opisem, wszystko gra, polecam! * bardzo sprawnie poszło. świetny kontakt ze sprzedawcą. towar zgodny z opisem

  Firma sprzedaje: Mozaika drewniana rustykalna obraz rękodzieło loft

 • Piotr Strzelec

  P.H.U. STRZELEC

  Firma P.H.U. STRZELEC, której właściciel to Piotr Strzelec, ma siedzibę zlokalizowaną pod adresem: Bartkowe Wzgórze 14, 26-050 Zagnańsk, powiat kielecki, województwo świętokrzyskie. numer 8a na Ul. Spacerowa należy także do lokalizacji pochodzących od kodu pocztowego 26-050.

  Bartkowe Wzgórze 14/2, 26-050 Zagnańsk

  Społeczność o działalności: Natychmiast po otrzymaniu przesyłki telefonicznie skontaktowałam się ze sprzedawcą, gdyż zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży odbiegało od towaru otrzymanego (brak opakowania, które przedstawiano na zdjęciu a towar miał być na prezent). Sprzedawca pomimo prośby dotychczas nie wystawił mi dowodu zakupu! Koszt przesyłki zawyżony o 6,80 zł, gdyż bez żadnej umowy z PP S.A. cena wynosiła 5,20 zł a sprzedawca pobrał aż 12 zł. Na wysłane e-mail-e sprzedawca niestety dotychczas mi nie odpowiedział! * Polecam!!!!! * Niestety pomimo mojej prośby o interwencji Sprzedającego w przypadku wybrania przez mnie produktu nieoryginalnego spośród wszystkich dostępnych, otrzymałam towar kiepskiej jakości, ostrza są nie ostre i nie mają nic wspólnego z oryginalnym wkładami. Poza jakością wszystko ok. * Goliłem się 4 razy, zarost trzy dniowy, nożyki tną prawidłowo ( nie ciągną skóry), troszkę się obawiałem jak dostałem 4 nożyki w woreczku strunowym, zobaczymy jak długo będą golić prawidłowo * wszystko OK

 • KH-KIPPER Sp. z o.o.

  KAJETANÓW 130

  Siedzibą firmy KH-KIPPER Sp. z o.o. jest Zagnańsk, KAJETANÓW 130, 26-050, powiat kielecki, wojewódzwo świętokrzyskie. Właściciel firmy KH-KIPPER Sp. z o.o. to KH-KIPPER Sp. z o.o.. Adresy o kodzie pocztowym 26-050 to numer 8a na Ul. Spacerowa.

  26-050 Zagnańsk, REGON: 290861042

 • Dariusz Życiński

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAREX

  Firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAREX, której właścicielem jest Dariusz Życiński, ma siedzibę zarejestrowaną na Gruszka 118 w miejscowości Zagnańsk, kod pocztowy 26-050. Pozostałe dane o lokalizacji siedziby firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAREX to: województwo świętokrzyskie, powiat kielecki. Ten sam kod pocztowy obejmuje numer 8a na Ul. Spacerowa.

  Gruszka 118, 26-050 Zagnańsk

  Firma sprzedaje: Świeżaki lidlaki brzoskwinia | Świeżaki lidlaki ziemniak | Świeżaki lidlaki banan | Figurka stikeez star wars kanonier z gwiazdy Śmier | Figurka stikeez star wars darth maul

Za mało wyników? Szukaj kodu pocztowego 26-050
Wybrane produkty z całego portalu:

DUŻY WENTYLATOR KOLUMNOWY STOJĄCY 82CM 50W LCD XXL DUŻY WENTYLATOR KOLUMNOWY STOJĄCY 82CM 50W LCD XXL

Kamera internetowa Razer Kiyo Kamera internetowa Razer Kiyo

LISTWA ZASILAJĄCA 3m M3 EU 10A Z BEZPIECZNIKIEM LISTWA ZASILAJĄCA 3m M3 EU 10A Z BEZPIECZNIKIEM

WENTYLATOR BIURKOWY MOCNY CICHY WIATRAK STOJĄCY WENTYLATOR BIURKOWY MOCNY CICHY WIATRAK STOJĄCY

WENTYLATOR KOLUMNOWY STOJĄCY 92CM 50W LCD + PILOT WENTYLATOR KOLUMNOWY STOJĄCY 92CM 50W LCD + PILOT

LAMPA UV USB OWADOBÓJCZA NA KOMARY MUCHY OWADY 50M LAMPA UV USB OWADOBÓJCZA NA KOMARY MUCHY OWADY 50M

Słuchawki bezprzewodowe Monoprice SonicSolace ANC Słuchawki bezprzewodowe Monoprice SonicSolace ANC

LISTWA ZASILAJĄCA 3m 15 GNIAZD 230V BEZPIECZNIK LISTWA ZASILAJĄCA 3m 15 GNIAZD 230V BEZPIECZNIK

GŁOŚNIK BLUETOOTH BEZPRZEWODOWY USB RADIO SD AUX1 GŁOŚNIK BLUETOOTH BEZPRZEWODOWY USB RADIO SD AUX1

WENTYLATOR KOLUMNOWY STOJĄCY 82CM 50W LCD + PILOT WENTYLATOR KOLUMNOWY STOJĄCY 82CM 50W LCD + PILOT