Aktualny rozwój sytuacji w Polsce i na Świecie: korona-wirus.org.pl
Nasz serwis utrzymuje się wyłącznie z reklam wyświetlanych Użytkownikom. Ludziom takim jak Ty!
Prosimy więc o nieblokowanie reklam na naszej stronie. Jeśli chcesz korzystać z naszych treści - prosimy wyłącz AdBlocka. Dziękujemy!
albo

Joanna Tetłak

Mconnect Joanna Tetłak

ul.Wadowicka 8A

30-415 Kraków
REGON: 120666625
NIP: 683-169-41-32

Poziom zadowolenia klientów: 87,50%

Informacje podstawowe:

Firma Mconnect Joanna Tetłak, której właściciel to Joanna Tetłak, ma siedzibę zlokalizowaną pod adresem: ul.Wadowicka 8A, 30-415 Kraków (Kraków-Podgórze), powiat m. Kraków, województwo małopolskie. numery od 1 do końca obie strony na Bonarka należy także do lokalizacji pochodzących od kodu pocztowego 30-415.

Opinie o działalności:

 • [źle]: Sprzedawca niepoważny!! wpierw po dogadaniu warunków odbioru i zamówionym już transporcie, tydzień temu nagle stwierdził że nie jest pewien czy chce sprzedać 2 z 12 wystawionych biurek które kupiłem. Brak kontaktu mailowego, telefon podany w danych działał tylko raz, a człowiek który miał być decyzyjny w tej kwestii od tygodnia zasłania się brakiem informacji od swojego zarządu. Ogółem niepoważne podejście do klienta, brak możliwości polubownego załatwienia sprawy - kategorycznie NIE POLECAM!!
 • [ok]: wszystko super, szybko sprawnie. Polecam!
 • [ok]: POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • [ok]: Wszystko w porządku, transakcja przeprowadzona sprawnie, towar zgodny z opisem, jak najbardziej OK!!!!!

Inne w tym regionie (5+):

 • Bartłomiej Muzykiewicz

  MGDF Bartłomiej Muzykiewicz

  Firma MGDF Bartłomiej Muzykiewicz, której właściciel to Bartłomiej Muzykiewicz, jest zarejestrowana pod adresem ul. Wadowicka 8A, Kraków (Kraków-Podgórze), kod pocztowy 30-415, województwo małopolskie, powiat m. Kraków. Adresy o tym samym kodzie pocztowym to np. numery od 1 do końca obie strony.

  ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków

 • WIESŁAW MACHNO

  HURTOWNIA ANTELLUX

  Firma HURTOWNIA ANTELLUX ma swoją siedzibę w lokalizacji WADOWICKA 12. Miejscowość, w której jest zarejestrowana, to Kraków (Kraków-Podgórze), woj. małopolskie. Kod pocztowy siedziby tej firmy to 30-415, który mieści się w powiecie: m. Kraków. Twoją uwagę mogą przykuć również inne lokalizacje w pobliżu, np. numery od 1 do końca obie strony, Bonarka.

  WADOWICKA 12, 30-415 KRAKÓW

  Społeczność o działalności: Błyskawiczna wysyłka, przesyłka znakomicie zapakowana, pilot lepszy od oryginalnego:) Dziękuję i zdecydowanie polecam! * ... * Polecam * Polecam w 100% * Szybka wysyłka. Wszystko w porządku. Polecam

  Firma sprzedaje: Czujniki cofania z wyŚwietlaczem peiying 3 kolory | Antena dvb-t digit activa wzmacniacz + zaŚ telmor | SŁuchawki nauszne dj ltc nauszne new2015 kolory | Antena cb 33cm delta - 877 magnes + guma +folia | Konwerter satelitarny pojedynczy opticum hd + wt.f

 • GOLD.PL Sp. z o.o.

  Wadowicka 8A

  Firma GOLD.PL Sp. z o.o., której właściciel to GOLD.PL Sp. z o.o., ma siedzibę zlokalizowaną pod adresem: Wadowicka 8A, 30-415 Kraków (Kraków-Podgórze), powiat m. Kraków, województwo małopolskie. numery od 1 do końca obie strony na Bonarka należy także do lokalizacji pochodzących od kodu pocztowego 30-415.

  30-415 Kraków, REGON: 356679237

  Społeczność o działalności: Jak co rok bardzo udane zakupy u gold_pl. POLECAM!!! * Jak co rok bardzo udane zakupy u gold_pl. POLECAM!!! * GORĄCO POLECAM :) MEGA POZYTYW :D * POLECAM NA 100% * Wszystko szybko i sprawnie! POLECAM!!!

  Firma sprzedaje: Kaspersky internet security 2 pc 1y pl kontynuacja | Kaspersky internet security 1 pc 1y pl kontynuacja | Kaspersky internet security 3 pc 1y pl kontynuacja | Kaspersky internet security 5 pc 1y pl kontynuacja | Kaspersky internet security 1 pc 1y pl nowa

 • Conbest Sp. z o.o. Firma Inżyniersko-Handlowa

  ul. Wadowicka 12

  Firma Conbest Sp. z o.o. Firma Inżyniersko-Handlowa, której właścicielem jest Conbest Sp. z o.o. Firma Inżyniersko-Handlowa, ma siedzibę w miejscowości Kraków (Kraków-Podgórze). Dokładny adres firmy Conbest Sp. z o.o. Firma Inżyniersko-Handlowa to: ul. Wadowicka 12, 30-415 Kraków (Kraków-Podgórze), powiat m. Kraków, województwo małopolskie.

  30-415 Kraków, REGON: 003917443

 • Adam Człowiekowski

  EUROKOMIS

  Siedzibą firmy EUROKOMIS, której właściciel to Adam Człowiekowski, jest miejscowość Kraków (Kraków-Podgórze). Dokładny adres firmy EUROKOMIS to Wadowicka 12, 30-415 Kraków (Kraków-Podgórze), powiat m. Kraków, województwo małopolskie. Kod pocztowy 30-415 obejmuje numery od 1 do końca obie strony na Bonarka.

  Wadowicka 12, 30-415 Kraków

Za mało wyników? Szukaj kodu pocztowego 30-415