Aktualny rozwój sytuacji w Polsce i na Świecie: korona-wirus.org.pl
Nasz serwis utrzymuje się wyłącznie z reklam wyświetlanych Użytkownikom. Ludziom takim jak Ty!
Prosimy więc o nieblokowanie reklam na naszej stronie. Jeśli chcesz korzystać z naszych treści - prosimy wyłącz AdBlocka. Dziękujemy!
albo

Ilona Badowska

firma phu meblis

Osiedlowa 9

62-302 Węgierki
REGON: 302015143
NIP: 789-114-28-04

Poziom zadowolenia klientów: 100,00%

Informacje podstawowe:

Siedziba firmy firma phu meblis, której właściciel to Ilona Badowska, znajduje się w miejscowości Chwałszyce na Osiedlowa 9, kod pocztowy 62-302, powiat wrzesiński, województwo wielkopolskie. Adresy o tym samym kodzie pocztowym to przkładowo numery od 1 do końca obie strony.

Inne w tym regionie (5+):

 • Krzysztof Pauliński

  Euro-Akces Krzysztof A. Pauliński

  Firma Euro-Akces Krzysztof A. Pauliński, której właścicielem jest Krzysztof Pauliński, ma siedzibę na Sędziwojewo 16, 62-302 Chwałszyce, powiat wrzesiński, woj. wielkopolskie. Inne adresy o tym kodzie pocztowym to chociażby numery od 1 do końca obie strony w w/w miejscu.

  Sędziwojewo 16, 62-302 Węgierki

 • Błażej Józwiak

  JOTRANS Błażej Józwiak Usługi Transportowe

  Siedziba firmy JOTRANS Błażej Józwiak Usługi Transportowe mieści się pod adresem ul. Osiedlowa 10, 62-302 Kraków, powiat JOTRANS Błażej Józwiak Usługi Transportowe, województwo wielkopolskie. Właściciel firmy JOTRANS Błażej Józwiak Usługi Transportowe to Błażej Józwiak. Kod pocztowy 62-302 obejmuje numery od 1 do końca obie strony na ul. Osiedlowa 10.

  ul. Osiedlowa 10, 62-302 Węgierki

  Firma sprzedaje: Daf 55/180 niski przebieg 7 ton ŁadownoŚci

 • Joanna Bitner

  Krago White

  Siedziba firmy Krago White znajduje się w mieście Chwałszyce, w regionie numery od 1 do końca obie strony. Jest to województwo wielkopolskie, a powiat wrzesiński. Właścicielem firmy jest Joanna Bitner. Lokalizacje z tego regionu (kod pocztowy 62-302), które mogą być przydatne, to Sędziwojewo 74.

  Sędziwojewo 74, 62-302 Węgierki

  Społeczność o działalności: bardzo polecam * Pokrowce na krzesła wykonane perfekcyjnie. Błyskawicznie dostarczone, za co dziękuję. Polecam zakupy u Tego Sperzdawcy. * To już mój drugi komplet fartuszków tu kupionych, więc z czystym sercem polecam! Fartuszki są dokładnie uszyte, kontakt ze Sprzedającym bardzo dobry, możliwość indywidualnych uzgodnień. Serdecznie polecam:) * szybko i solidnie polecam. * Wszystko w jak najlepszym porzadku , zgodne z opisem , bardzo szybka wysyłka . Pełna fachowość ! POLECAM ZDECYDOWANIE ! ! !

  Firma sprzedaje: Pokrowiec na koło dojazdowe 15 cali producent | Pokrowiec na krzesŁo pokrowce uniwersalny gŁadki | Organizer samochodowy torba do bagaznika - duża | Pokrowiec na krzesŁo pokrowce krÓtki kolory | Fartuszek na siedzisko krzesła pokrowiec - gładki

 • Firma Gumienny Plus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Osiedlowa 32

  Siedziba firmy Firma Gumienny Plus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością mieści się na Osiedlowa 32 w miejscowości Chwałszyce, województwo wielkopolskie, powiat wrzesiński. Właścicielem firmy Firma Gumienny Plus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest Firma Gumienny Plus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Kod pocztowy 62-302 obejmuje także numery od 1 do końca obie strony, Osiedlowa 32.

  62-302 Węgierki, REGON: 301719209

 • Wiesław Dekowski

  F.H.U. MaWiD

  Siedziba firmy F.H.U. MaWiD znajduje się w mieście Chwałszyce, w regionie numery od 1 do końca obie strony. Jest to województwo wielkopolskie, a powiat wrzesiński. Właścicielem firmy jest Wiesław Dekowski. Lokalizacje z tego regionu (kod pocztowy 62-302), które mogą być przydatne, to Gutowo Wielkie 8.

  Gutowo Wielkie 8, 62-302 Węgierki

Za mało wyników? Szukaj kodu pocztowego 62-302