Aktualny rozwój sytuacji w Polsce i na Świecie: korona-wirus.org.pl
Nasz serwis utrzymuje się wyłącznie z reklam wyświetlanych Użytkownikom. Ludziom takim jak Ty!
Prosimy więc o nieblokowanie reklam na naszej stronie. Jeśli chcesz korzystać z naszych treści - prosimy wyłącz AdBlocka. Dziękujemy!
albo

FH OLAF S.c. Leszek Buś, Olaf Spiradek

Halicka 1

31-036 kraków

REGON: 121546930
NIP: 676-244-24-84

Poziom zadowolenia klientów: 100,00%

Informacje podstawowe:

Firma FH OLAF s.c. Leszek Buś, Olaf Spiradek jest zarejestrowana pod adresem Halicka 1 w miejscowości Kraków (Kraków-Śródmieście), kod pocztowy 31-036, powiat m. Kraków, województwo małopolskie. Właścicielem firmy FH OLAF s.c. Leszek Buś, Olaf Spiradek jest FH OLAF s.c. Leszek Buś, Olaf Spiradek. Kod pocztowy 31-036 obejmuje również numery od 1 do końca obie strony.

Opinie o działalności:

 • [ok]: polecam sprzedającego
 • [ok]: Gorąco polecam !!!!
 • [ok]: Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam
 • [ok]: Świetna obsługa, bardzo pomocna, polecam jak najbardziej
 • [ok]: Transakcja dokonana szybko. Szybka wysyłka. Wszystko zgodne z opisem. Polecam
 • [ok]: Wzorowa transakcja . Gorąco polecam Kontrahenta !
 • [ok]: Sprzedający pobiera wysokie koszty wysyłki. Koszt przesyłki to 16 zł zgodnie z naklejką na paczce. Opłata pobrana na aukcji to 30zł. Firma ma 14 zł do przodu minus jakieś koszty pakowania. Brak paragonu za koszty wysyłki, tylko jest za towar.Towar zgodny z opisem.

Inne w tym regionie (5+):

 • MARCIN JABŁOŃSKI

  FHU MARCIN JABŁOŃSKI

  Siedziba firmy FHU MARCIN JABŁOŃSKI znajduje się w mieście Kraków (Kraków-Śródmieście), w regionie numery od 1 do końca obie strony. Jest to województwo małopolskie, a powiat m. Kraków. Właścicielem firmy jest MARCIN JABŁOŃSKI. Lokalizacje z tego regionu (kod pocztowy 31-036), które mogą być przydatne, to Halicka.

  MIODOWA 53, 31-036 Kraków

  Firma sprzedaje: Skoda rapid 1.4tdi salon pl 23tys km fv23% brutto!

 • Janina Szczygieł

  COPY CENTRE

  Siedziba firmy COPY CENTRE mieści się na ul. Halicka 10 w miejscowości Kraków (Kraków-Śródmieście), województwo małopolskie, powiat m. Kraków. Właścicielem firmy COPY CENTRE jest Janina Szczygieł. Kod pocztowy 31-036 obejmuje także numery od 1 do końca obie strony, Halicka.

  ul. Halicka 10/11, 31-036 Kraków

 • Marek Michałkowski

  ROM

  Firma ROM, której właścicielem jest Marek Michałkowski, ma siedzibę w miejscowości Kraków (Kraków-Śródmieście). Dokładny adres firmy ROM to: Halicka 9, 31-036 Kraków (Kraków-Śródmieście), powiat m. Kraków, województwo małopolskie.

  Halicka 9, 31-036 Kraków

 • Patryk Dzięgiel

  Grupa Dj Serwis Patryk Dziegiel

  Firma Grupa Dj Serwis Patryk Dziegiel, której właściciel to Patryk Dzięgiel, ma siedzibę pod adresem ul. Halicka 10-11, miejscowość Kraków (Kraków-Śródmieście), kod pocztowy 31-036, powiat m. Kraków, województwo małopolskie. Kod pocztowy 31-036 obejmuje numery od 1 do końca obie strony.

  ul. Halicka 10-11/410, 31-036 Kraków

  Społeczność o działalności: Płyta ok. Czas wysyłki w opisie 5-8 dni roboczych. Płytę zakupiłem 1 stycznia, otrzymałem 23 stycznia. Obiecanej książki pdf na maila nie otrzymałem do dzisiaj. * Polecam....100%Pozytyw...... * Wszystko w porządku..towar zgodny z opisem...polecam i pozdrawiam.....MODERN TALKING FOREVER....... * Płyty jak najbardziej OK. Polecam. * Profesjonalna transakcja z szybką wysyłką ! POLECAM !!!

  Firma sprzedaje: Modern talking - ready for the mix-fan edition 2lp

 • Krzysztof Filipczyk

  Krzysztof Filipczyk sklep motoryzacyjny Motomiodowa

  Siedziba firmy Krzysztof Filipczyk sklep motoryzacyjny Motomiodowa, której właścicielem jest Krzysztof Filipczyk, znajduje się pod adresem Halicka 2, 31-036 Kraków (Kraków-Śródmieście), powiat m. Kraków, województwo małopolskie. Ten kod pocztowy obejmuje także numery od 1 do końca obie strony na Halicka.

  Halicka 2, 31-036 Krakow

Za mało wyników? Szukaj kodu pocztowego 31-036