Nasz serwis utrzymuje się wyłącznie z reklam wyświetlanych Użytkownikom. Ludziom takim jak Ty!
Prosimy więc o nieblokowanie reklam na naszej stronie. Jeśli chcesz korzystać z naszych treści - prosimy wyłącz AdBlocka. Dziękujemy!
albo

Barbara Bielaszka

F.H.U. MIXMAX

Lubasz 119

33-230 Szczucin
REGON: 121520645
NIP: 871-161-62-54

Informacje podstawowe:

Barbara Bielaszka to właściciel firmy F.H.U. MIXMAX, której siedziba znajduje się w miejscowości Szczucin. Dokładne dane adresowe firmy F.H.U. MIXMAX to: Lubasz 119, 33-230 Szczucin, powiat dąbrowski, województwo małopolskie. Kod pocztowy 33-230 mają również: numer 17 na Ul. Piłsudskiego Józefa.

Inne w tym regionie (5+):

 • Danuta Ryczek

  Danuta Ryczek Sklep wilobranżowy

  Siedziba firmy Danuta Ryczek Sklep wilobranżowy znajduje się w miejscowości Szczucin, Borki 17, 33-230, powiat dąbrowski, województwo małopolskie. Właścicielem firmy Danuta Ryczek Sklep wilobranżowy jest Danuta Ryczek. Ten sam kod pocztowy mają adresy numer 17 na Ul. Piłsudskiego Józefa.

  Borki 17, 33-230 Szczucin

 • Damian Rendak

  ELEGANT

  Siedziba firmy ELEGANT znajduje się na Kościuszki 61 w miejscowości Szczucin, kod pocztowy 33-230, powiat dąbrowski, województwo małopolskie. Właścicielem firmy ELEGANT jest Damian Rendak. Kod pocztowy 33-230 mają też: numer 17.

  Kościuszki 61, 33-230 Szczucin

  Społeczność o działalności: W opisie bluza ma 100% bawełny, natomiast ta którą otrzymałam tylko 35% a reszta poliester. Numer nadania nie istniał w ogóle. Wysyłka 24h również kłamstwo, bo bluza została wysłana dwa dni później. * Gorąco polecam. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. * Wszystko OK. POLECM * FATALNY sprzedający! Zamówione skarpetki do dziś nie dotarły, numer zamówienia podany przez sprzedającego w ogóle nie istnieje. Kontakt ZEROWY, zero odpowiedzi na e-mail oraz telefony. NIE polecam z całego serca. Na szczęście podane są dane sprzedającego... :) Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo NIE polecam!!! * Polecam!!

  Firma sprzedaje: Poduszki dla par komplet na walentynki poduszka | Worek torba na buty plecak kot pusheen 35 wzorÓw | Poduszka ŚwiĄteczna christmas na prezent wzory hit | Plecak worek druk vintage retro school new hit | Poszewka dekoracyjna home styl skandynawski promo%

 • Jacek Adamczyk

  F.H.U.IMAK

  Siedziba firmy F.H.U.IMAK, której właściciel to Jacek Adamczyk, znajduje się w miejscowości Szczucin na Wiśniowa 4, kod pocztowy 33-230, powiat dąbrowski, województwo małopolskie. Adresy o tym samym kodzie pocztowym to przkładowo numer 17.

  Wiśniowa 4, 33-230 Szczucin

 • Bożena Kmieć

  Węglobud

  Siedzibą firmy Węglobud jest lokal znajdujący się na Piłsudskiego 36, 33-230 Szczucin, powiat dąbrowski, województwo małopolskie. Właściciel firmy Węglobud to Bożena Kmieć. Kod pocztowy 33-230 obejmuje numer 17.

  Piłsudskiego 36, 33-230 SZCZUCIN

  Społeczność o działalności: Sprzedawca to kawal chama , ktoremu wydaje sie ze jest monopolistą.Wystawia towar ktorego nie ma , albo przywozi odsiewke z weglem, a przy kontakcie telefonicznym rozlacza sie.Ogolnie nie polecam. * polecam * Węgiel dotarł ponad tydzień później od czasu podanego na aukcji (w sezonie grzewczym) ! Najgorszy jednak jest fakt, że jeszcze tak słabego węgla nigdy nie miałem. Z każdego worka z węglem wypływa dość spora ilość wody - nie chodzi o wilgotny węgiel, ale zupełnie mokry ! Po wysuszeniu węgla i jego spaleniu zostaje bardzo dużo kamienia i popiołu, wydajność węgla jest bardzo niska. Mam piec z czujnikami i sterownikami więc spalanie jest kontrolowane. NIE WIERZCIE W OPIS Z AUKCJI - NIGDY WIĘCEJ ! * Polecam WSZYSTKIM. WĘGIEL DOBREJ JAKOŚCI!!! * Polecam dobry węgiel!!!

  Firma sprzedaje: Węgiel kamienny ekogroszek królewski 26mj/kg+trans | Ekogroszek retopal do 26mj/kg węgiel kamienny kuri | Węgiel kamienny ekogroszek bolek 24-25mj/kg+transp | Ekogroszek retopal do 26mj węgiel kamienny +kurier | Węgiel kamienny orzech królewski 26mj/kg + trans

 • Lukasz Zimoń

  DAN-POL PRINT

  Siedziba firmy DAN-POL PRINT, której właściciel to Lukasz Zimoń, znajduje się w miejscowości Szczucin na M.Kopernika 14, kod pocztowy 33-230, powiat dąbrowski, województwo małopolskie. Adresy o tym samym kodzie pocztowym to przkładowo numer 17.

  M.Kopernika 14, 33-230 Szczucin

Za mało wyników? Szukaj kodu pocztowego 33-230