Markery suchościeralne STAEDTLER Lumocolor 6 kolorów – Precyzja i Trwałość

Dlaczego markery suchościeralne STAEDTLER podbijają serca nauczycieli i managerów?

Pamiętasz ten dźwięk, gdy suchościeralny pisak wydaje charakterystyczne 'klik’ przy zamykaniu? To właśnie dźwięk jakości, który towarzyszy markerom STAEDTLER od ponad 50 lat. Ale co sprawia, że model Lumocolor 351 WP6 stał się kultowym narzędziem w milionach szkół i biur?

Zestaw 6 markerów suchościeralnych w praktycznym stojaku

Rewolucja w świecie pisaków biurowych

Gdy pierwszy raz wyjmujesz marker z eleganckiego stojaka, od razu czujesz różnicę. Okrągła końcówka o średnicy 2-3 mm pozwala pisać zarówno cienkie linie, jak i wypełniać większe powierzchnie. 'To jak mieć w jednym pisaku dwa różne narzędzia’ – zachwyca się pani Marta, nauczycielka z Warszawy.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W dobie alergii i wrażliwości skórnych, skład tuszu ma kluczowe znaczenie. Markery Lumocolor:

  • Nie zawierają ksylenu i toluenu
  • Mają certyfikaty bezpieczeństwa dla dzieci
  • Są bezwonne już po 30 sekundach od otwarcia

’Kiedyś po całym dniu pisania na tablicy interaktywnej bolała mnie głowa. Od kiedy szkoła przeszła na STAEDTLER, problem zniknął’ – dzieli się doświadczeniem dyrektor placówki z Poznania.

Test pisania markerem na szklanej powierzchni

Niezawodność w każdym pociągnięciu

Technologia STAEflow gwarantuje równomierny wypływ tuszu przez 4x dłużej niż w standardowych markerach. Testy wykazały, że pojedynczy pisak wystarcza na napisanie:

Zwykłe markery STAEDTLER Lumocolor
150 m 600 m

To tak, jakby jednym pisakiem można było narysować linię z Warszawy do Gdańska!

Paleta barw która inspiruje

Zestaw 6 żywych kolorów (czerwony, niebieski, zielony, żółty, czarny, brązowy) pozwala tworzyć przejrzyste schematy. 'Kolory są tak intensywne, że nawet uczniowie z ostatniej ławki widzą każdy szczegół’ – zauważa nauczycielka chemii.

„Od 3 lat używam tych markerów do codziennych szkoleń. Żaden jeszcze mi nie wyschnął!” – Anna, szkoleniowiec korporacyjny

Kliknij tutaj by sprawdzić aktualną promocję na zestaw

Często zadawane pytania

Czy markery pozostawiają ślady na ubraniach?
Specjalna formuła tuszu pozwala łatwo zmyć przypadkowe zabrudzenia z większości tkanin.

Czy nadają się do tablic szklanych?
Tak! Świetnie sprawdzają się na wszystkich powierzchniach suchościeralnych.

Porównanie kolorów markerów na białej tablicy

Ekologia w małym pudełku

Stojak wykonano w 85% z recyklingowanego plastiku, a same markery można wymieniać osobno. 'To rozwiązanie pokochali nasi klienci korporacyjni dbający o ESG’ – mówi przedstawiciel marki.

Gdy spojrzysz na swoje biurko, ile markerów leży bezużytecznie z powodu wyschnięcia lub złej jakości? Z STAEDTLER Lumocolor możesz w końcu przerwać to błędne koło. Czy nie czas zainwestować w narzędzia, które naprawdę służą?

Zakupowe Info
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0